Rajono lengvaatlečiai – tarp geriausių šalies komandų

Šalies lengvosios atletikos pirmenybėse Panevėžyje sėkmingai pasirodė Šakių jaunio kūrybos ir sporto centro jauniai ir jaunimas. Tarp rajonų komandų šakiečiai iškovojo šeštąją vietą ir parvežė ne vieną medalį.

Panevėžyje vyko  Lietuvos rajonų jaunių (16-17 metų amžiaus) ir jaunimo (18-19 metų amžiaus) lengvosios atletikos pirmenybės. Jose sėkmingai pasirodė Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro lengvaatlečiai, komandinėje įskaitoje tarp jaunių iškovoję 6 vietą (iš 39 dalyvavusių rajonų komandų).

Dar gražiau atrodo šakiečių pasiekimai asmeninėje įskaitoje. Šarūnas Leščevičius tapo varžybų čempionu 300 metrų bėgimo distancijoje, o 60 metrų bėgimo rungtyje liko ketvirtas (treneris Algirdas Ulinskas). Trečiąsias vietas rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Auksė Kalinauskaitė (treneris Antanas Barancovas) ir Iveta Bacevičiūtė (trenerė Vitalija Gudzinevičienė). 2000 m kliūtinio bėgimo distancijoje Nedas Makūnas (treneris Tomas Vencius) iškovojo trečiąją vietą.

Šuolio į tolį rungtyje jaunimo grupėje ketvirtąsias vietas užėmė Ugnė Batulevičiūtė (treneris Vytautas Strokas) ir Gabrielius Diržinskas (treneris Tomas Vencius). Šeštąsias vietas užėmė Algimantas Žemaitaitis 600 metrų bėgimo distancijoje, 1000 metrų bėgimo distancijoje Eglė Stepšytė (abiejų treneris V.Strokas) ir Silvestras Demenius (treneris Edvardas Grigošaitis) rutulio stūmimo rungtyje.

Pagal savo galimybes varžybose pasirodė ir sau bei treneriams rimtų vilčių ateičiai suteikė Tautvydas Jakštys, Arnas Šimelaitis, Laura Sutkaitytė ir Laurynas Rupeika, patekę tarp dešimties geriausiųjų savos rungties dalyvių.

Na o sportininkai, užėmę 1-6 vietas šiose varžybose, iškovojo teisę startuoti Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybėse vasario mėnesį Šiauliuose.