Dziudo varžybos Šakiuose

Š. m. balandžio 15 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko Lietuvos dziudo pradedančiųjų pirmenybės „PIRMA KOVA“, kurias organizavo Lietuvos dziudo federacija, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras bei sporto klubas „Audra“. Į šias varžybas susirinko virš 180 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninių šalių.

Varžybų dalyviams ir žiūrovams sveikinimo žodžius tarė,  į varžybas atvykęs LR Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Šakių JKSC direktorės pavaduotoja Rima Mozūraitienė bei Šakių sporto klubo „Audra“ steigėjas Algirdas Kazlauskas.

Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro bei  sporto klubo „Audra“ sportininkai varžybose iškovojo 3 pirmąsias, 2 antrąsias ir 3 trečiąsias vietas.

Puikiai pasirodė čempionų vardus, savo svorio kategorijose, iškovoję Modestas Kluonius (42kg), Dovydas Murauskas (60kg) ir Marius Juočiūnas (81kg). Sidabro medalius ir antrąsias vietas iškovojo Rokas Kažemėkaitis (27kg) ir Matas Kavaliauskas (73kg). Bronzos medalius iškovojo Kajus Bogovičius (55kg), Justas Mickevičius (38kg) ir Augis Povilaitis (66kg). Sportininkus varžyboms paruošė Šakių JKSC dziudo mokytoja Neringa Žebrauskienė.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai medaliais ir diplomais.

Varžybų organizatorių vardu, klubo „Audra“ prezidentė Linutė Čikanavičienė  dėkoja  VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.