Sporto šventė

Data: 2017 09 02

Vieta: Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centro sporto bazės

Organizatorius: Šakių rajono jaunimo kūrybos ir sporto centras

Šventės tikslas: skatinti fiziškai aktyvų rajono gyventojų ir miesto svečių laisvalaikio praleidimą pasirenkant priimtiniausią ir patraukliausią bendravimo formą – sportą.

Sporto rungtys:

Futbolas 5×5. Amžiaus grupės: iki 18 m.

Krepšinis 3×3. Amžiaus grupės: iki 18 m. ir virš 18 m.

Tinklinis 2×2.

Štangos spaudimo varžybos. Amžiaus grupės: vyrai: iki 18m., virš 18 ir moterys.

Apdovanojimai: komandos – prizininkės apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Šakių JKSC administracija dėkoja visiems šventės dalyviams (kurių buvo virš 200), žiūrovams, Šakių mero patarėjai Violetai Simonavičienei, Šakių meno mokyklos vadovei Justei Lukauskienei ir mergaičių grupei, rėmėjui „Džermita“, taip pat Šakių krepšinio lygai, sporto klubui Fortūna už pagalbą vykdant renginį.

 Rezultatai:

3×3 krepšinio turnyras:

Turnyre dalyvavo 14 komandų suskirstytų į dvi amžiaus grupes.
Iki 18 metų amžiaus grupėje dalyvavo: „Joris2“, „Joris“, „Griškės retro players“, „Žverys“, „Rokai mesk atletiką“, „Armatūra“ ir „Ugnis“.
18 metų ir vyresnių amžiaus grupėje dalyvavo: „Džiamšotai“, „Jurbarkas“, „Nuo verslo iki nulio“, „Trigada“, „Magic Butkus“, „Atsarginis ratas“ ir „Fokusas“.
Iki 18 metų amžiaus grupėje:
I vieta. „Joris“. Ignas Kasparaitis, Eimantas Kalinauskas, Matas Stankūnas, Balys Brazauskas.
II vieta. „Žverys“. Linas Sniečkus, Linas Duoba, Robertas Balčius.
III vieta. „Armatūra“. Nedas Zarėnas, Renatas Rainys, Povilas Duoba, Lukas Ragelis.
18 metų ir vyresnių amžiaus grupėje:
I vieta. „Jurbarkas“. Laisvis Ričkus, Mangirdas Milmontas, Edas Stanaitis, Ignas Bosas.
II vieta. „Trigada“. Edvinas Adomaitis, Edvinas Levišauskas, Jokūbas Stanaitis, Domas Balsevičius.
III vieta. „Magic Butkus“. Algirdas Žemaitis, Mindaugas Antanaitis, Erikas Kazlauskas, Tomas Butkus.

Varžybų teisėjai:  Edgaras Sėdaitis ir Lukas Sėdaitis

Tinklinio 2×2 turnyras

Turnyre dalyvavo 9 komandos: „Simpatiški“, „Praktikantai“, „Būsiu“, „Ričmundas“, „Monaco Blue“, „Naujokai“, „Mentas ir Marius“, „Eurai“, „5-as kėlinys“.

I vieta. „ Ričmundas “, Laimis Linertas, Karolis Vilimaitis;

II vieta. „Eurai“, Vytas Dielininkaitis, Mindaugas Vilkaitis, Tadas Lenkaitis.
III vieta. „Praktikantai“,  Šarūnas Aleknavičius, Modestas Masteika.
Varžybų teisėjai:  Laimis Linertas, Nedas Makūnas.\

 Štangos spaudimo varžybos

 Moterys:
I vieta: Simona Bakšytė 55kg.
II vieta: Giedrė Vidžiūnienė 52, 5kg.
II vieta: Gabrielė Drešerytė 30kg.
Vyrai:
I vieta:  Karolis Šniepis 160 kg.
II vieta:  Juozas Sinkevičius 160 kg.
III vieta:  Laimonas Rudokas 155 kg.
Varžybų teisėjas: Rimantas Simokaitis

Futbolas 5×5

I vieta: „Justė“
II vieta: „Sparta“
II vieta: „FK Gelgaudiškis“

Varžybų teisėjas: Robertas Beniulis

 

Creampie