Apdovanojimų šventė

ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTRO MOKINIŲ  METINIŲ APDOVANOJIMŲ ŠVENTĖ 2014

svente

SPORTININKŲ  PENKETUKAS

ALGIMANTAS  ŽEMAITAITIS – 5 VIETA

LENGVOJI  ATLETIKA, LIETUVOS RAJONŲ JAUNIŲ  LENGVOSIOS  ATLETIKOS PIRMENYBĖS, 400 M BĖGIMAS, PIRMOS  VIETOS  LAIMĖTOJAS, LIETUVOS JAUNIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖS, 400 M BĖGIMAS, KETVIRTOS  VIETOS  LAIMĖTOJAS.

TRENERIS     VYTAUTAS  STROKAS

LAURA  SABALIAUSKAITĖ – 4 VIETA

LENGVOJI  ATLETIKA, LIETUVOS VAIKŲ LENGVOSIOS  ATLETIKOS LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖS, ŠUOLIO Į TOLĮ RUNGTIS, PIRMA VIETA. LIETUVOS JAUNUČIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS, ESTAFETINIS  BĖGIMAS, 4 VIETA.

MODESTAS  MASTEIKA – 3 VIETA

LENGVOJI ATLETIKA, LIETUVOS RAJONŲ JAUNIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖS, IETIES  METIMO RUNGTIS, PIRMA VIETA, LIETUVOS JAUNIMO LENGVOSIOS ATLETIKOS PIRMENYBĖS, IETIES METIMO RUNGTIS, TREČIA VIETA, BALTIJOS ŠALIŲ JAUNIŲ MAČAS, TREČIA VIETA.

TRENERIS  VYTAUTAS  STROKAS

JULIJA  SMIRNOVAITĖ – 2 VIETA

DZIUDO  IMTYNĖS, LIETUVOS JAUNUČIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ PIRMOS VIETOS LAIMĖTOJA, LIETUVOS RAJONŲ JAUNIMO U-18 PIRMENYBIŲ PIRMOS  VIETOS  LAIMĖTOJA.

TRENERIS  KĘSTUTIS  SMIRNOVAS

AKVILĖ  ANDRIUKAITYTĖ – 1 VIETA

LENGVOJI  ATLETIKA, LIETUVOS JAUNUČIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS, 200 M BĖGIMAS, 2 VIETA, 100 M BĖGIMAS, 3 VIETA, ESTAFETINIS BĖGIMAS, 4 VIETA. LIETUVOS RAJONŲ JAUNUČIŲ LENGVOSIOS  ATLETIKOS PIRMENYBĖS, 100 M, 200M, ESTAFETINIS  BĖGIMAS, PIRMOS  VIETOS.

TRENERIS  ALGIRDAS  ULINSKAS

 

KŪRYBININKŲ  PENKETUKAS

ROKAS  ŽEMAITIS – 5 VIETA

RADIOTECHNIKOS BŪRELIS, LIETUVOS JAUNŲJŲ RADISTŲ ČEMPIONATAS, PIRMA VIETA, LIETUVOS SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS SPRINTO PIRMENYBĖS, ANTRA VIETA.

BŪRELIO VADOVAS         STASIUS  VYŠNIAUSKAS

TADAS  VARNAGIRIS – 4 VIETA

RADIOTECHNIKOS BŪRELIS, LIETUVOS JAUNŲJŲ  RASDISTŲ ČEMPIONATAS, TREČIA  VIETA, LIETUVOS MOKINIŲ SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS PIRMENYBĖS, TREČIA VIETA.

BŪRELIO VADOVAS         STASIUS  VYŠNIAUSKAS

GABRIELĖ  DREŠERYTĖ – 3 VIETA

RADIOTECHNIKOS BŪRELIS, LIETUVOS MOKINIŲ SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS PIRMENYBĖS, TREČIA VIETA, LIETUVOS JAUNUJŲ RADISTŲ ČEMPIONATAS, TREČIA VIETA.

BŪRELIO VADOVAS         STASIUS  VYŠNIAUSKAS

JONAS  DERVAITIS – 2 VIETA

RADIOTECHNIKOS BŪRELIS, LIETUVOS SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS PIRMENYBĖS, PIRMA VIETA, LIETUVOS SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS SPRINTO PIRMENYBĖS, TREČIA VIETA.

BŪRELIO VADOVAS  STASIUS  VYŠNIAUSKAS

MYKOLAS  ADOMAITIS – 1 VIETA

RADIOTECHNIKOS BŪRELIS, LIETUVOS MOKINIŲ SPORTINĖS RADIO PELENGACIJOS PIRMENYBĖS, PIRMA VIETA, LIETUVOS JAUNŲJŲ RADISTŲ ČEMPUONATAS, ANTRA VIETA.

BŪRELIO VADOVAS STASIUS VYŠNIAUSKAS

 

2014 METAIS PAGERINO RAJONO  LENGVOSIOS ATLETIKOS REKORDUS

AKVILĖ  ANDRIUKAITYTĖ

2013 METAIS PAGERINO RAJONO MERGINŲ 60 M, 100 M, 200 M  BĖGIMO, KAMUOLIUKO METIMO IR KETURKOVĖS RUNGČIŲ REKORDUS.

TRENERIS     ALGIRDAS  ULINSKAS

 

APDOVANOTA JAUNIŲ VAIKINŲ KREPŠINIO KOMANDA, KURI

2014 M. LIETUVOS MOKSLEIVIŲ KREPŠINIO LYGOS  TREČIAME DIVIZIONE

IŠKOVOJO TREČIĄJĄ VIETĄ.

MOKINIAMS ĮTEIKIAMI CENTRO BAIGIMO PAŽYMĖJIMAI

 

MARIUS  PAVALKIS

DOMANTAS  INKRATA

LUKAS  DAMUŠIS

DOVYDAS  BALČIŪNAS

MARTYNAS  KRIAUČIŪNAS

GIEDRIUS  TAMOŠAITIS

MARIJUS  SIEGEL

JUSTAS  SAKALAUSKAS

EDVINAS  SKULSČIUS

LUKAS  SĖDAITIS

DEIMANTAS  NAUJOKAITIS

LUKAS  PATAŠIUS

PAULIUS  SĖDAITIS

 

TRENERĖ      ROMA PAŠKEVIČIŪTĖ

 

 

DIPLOMAI  UŽ  AKTYVIĄ   SPORTINĘ  IR KŪRYBINĘ  VEIKLĄ

 

  1. GRUDZINSKAS VAKARIS
  2. LEŠČEVIČIUS ŠARŪNAS
  3. MERKELIŪNAS GABRIELIUS
  4. MAKŪNAS NEDAS
  5. VASILIAUSKAITĖ AIDA
  6. STANAITIS MANTAS
  7. BENDORAITIS ANDRIUS
  8. GYLYS EDVINAS
  9. GRYBAS TOMAS
  10. BACEVIČIŪTĖ IVETA
  11. KARALIUS DŽIUGAS
  12. POVILAITIS GYTIS
  13. MYKOLAITYTĖ AGNĖ
  14. SNIEČKUS LINAS
  15. STEPŠYTĖ EGLĖ
  16. PRAPUOLENIS MODESTAS
  17. GUDIŠKIS NAGLIS
  18. PETKEVIČIUS GYTIS
  19. KLIMOVAS DONATAS
  20. MACEVIČIUS MANTAS
  21. DUOBA POVILAS
  22. JAKŠTYS TAUTVYDAS
  23. GRIGYTĖ SOLVEIGA
  24. SIMOKAITIS MINDAUGAS
  25. SONGAILA AURIMAS
  26. SKUŽINSKAITĖ INGA
  27. SMELSTORIŪTĖ RITA
  28. VIZGIRDA GYTIS
  29. RŪŠKYS AUGUSTAS
  30. PUIDOKAS SIMONAS
  31. BATULEVIČIŪTĖ UGNĖ
  32. SUTKAITYTĖ LAURA
  33. ARŠTIKAITIS LINAS
  34. DEMENIUS SILVESTRAS
  35. MOLEIKAITYTĖ ILMA
  36. BLAŽIŪNAITĖ SIMONA
  37. IŽGANAITYTĖ AUGUSTĖ
  38. JAKAITYTĖ JUSTĖ
  39. KUDIRKAITĖ EVELINA
  40. GEČAITĖ MARIJA