Varžybų prizininkai su treneriu K. Smirnovu ir Šakių PK viršininku M. Akelaičiu

Varžybų dalyviai ir prizininkai su treneriu ir klubo vadovu K. Smirnovu

Zarasų rajono atviras grappling čempionatas

Absoliutus varžybų nugalėtojas Linas Sniečkus su treneriu Kęstučiu Smirnovu -m

Tarptautinis dziudo čempionatas

Varžybų dalyviai ir prizininkai su treneriu K. Smirnovu

Grappling imtynių Europos taurės varžybose šakiečiai skynė pergales

Klubo „Audra“ sportininkų pasirodymas atvirame ringe „Pantera“

Lapkričio 28 dieną, Jurbarko sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacija organizavo varžybas „Atviras ringas „Pantera“. Šiose varžybose dalyvavo ir sporto klubo „Audra“ sportininkai. Varžybose puikiai pasirodė Tomas Mkrtchyan, kuris kovodamas pagal džiudžitsu imtynių taisykles iškovojo 2 vietą, o kovodamas pagal kikbokso (K-1) taisykles iškovojo 3 vietą. Kitas klubo sportininkas Edgaras Jazminskas, kovodamas savo svorio kategorijoje iškovojo trečiąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas.

photo 1

TARPTAUTINIS ATVIRAS DZIUDO ČEMPIONATAS

Spalio 17 dieną, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro salėje, vyko tarptautinis, atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas, kurį organizavo Šakių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, Šakių JKSC ir Šakių sporto klubas „Audra“. Čempionate dalyvavo 330 sportininkų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir kaimyninių šalių. Dėl tokio didelio dalyvių skaičiaus, kovos vyko net ant keturių imtynių kilimų.

Dziudo čempionatą atidarė Šakių JKSC direktorė Roma Paškevičiūtė, kuri varžybų pabaigoje dalyvavo ir sportininkų apdovanojime.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Džiugu, kad šiame tarptautiniame, aukšto lygio dziudo čempionate, kuriame dalyvavo toks gausus būrys sportininkų, Šakių komanda iškovojo net 9 medalius.

Geriausiai čempionate pasirodė antrąsias vietas savo svorio kategorijose iškovoję Karolina Saukaitytė, Donatas Klimovas ir Aida Vasiliauskaitė. Trečiąsias vietas iškovojo

Rokas Kažemėkaitis, Jonas Jasaitis, Mantas Stanaitis, Adolfas Preisas, Linas Sniečkus,Vakaris Saukaitis.

Varžybų prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o varžybų nugalėtojams buvo įteiktos ir taurės.

Varžybų organizatorių vardu, Kęstutis Smirnovas dėkoja varžybų rėmėjams UAB „Gulbelė“ ir VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stočiai už medicininę pagalbą varžybų metu.priedas 72 Šakių JKSC Dziudo treneris Kęstutis Smirnovas su mokiniais (1)