užsiėmimų tvarkaraštis

ŠAKIŲ JAUNIMO  KŪRYBOS IR SPORTO CENTRAS MOKOMŲJŲ PRATYBŲ TVARKARAŠTIS

2017/2018 M. M.

PATVIRTINTA

Direktorės  2017 m. rugsėjo 1  d.                                                                                                                                                                        Įsakymu Nr. V-65

Pavardė,vardas Grupė Val.sk Pratybų vieta Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
Linertas Laimis PR1 6 Šakių JKSC 13.00-14.30 13.30-15.00 13.00-14.30
PR1 6 Šakių JKSC 16.00-17.30 14.30-16.00 14.00-15.30
PR1 6 Šakių JKSC 16.30-18.00 16.00-17.30 17.00-18.30
Strokas Vytautas MU2 10 Lukšiai 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20 13.50-15.20
MU1 10 Lukšiai 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16.50 15.20-16.50
Žebrauskienė Neringa MU1 12 Sp. klubas”Audra” 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 14.30-16.00 10.00-11.30
MU2 15 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-19.00 12.15-14.30
Grigošaitis Edvardas MU3 14 Šakių”Žiburys” 14.30-16.45 13.45-16.00 14.30-16.45 14.30-16.45
Šakių JKSC
Gudzinevičienė Vitalija MU4 14 Šakių JKSC

Šakių“Žiburys“stadionas

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-17.15

 

15.00-16.30

Paškevičiūtė Roma PR1 6 Šakių JKSC 14.30-16.00 15.00-16.30 15.00-16.30
Konteikienė Reda PR1 8 Slavikai 15.00-16.30 15.00-17.15 15.00-16.30
Vencius Tomas PR1 6 KN gimnazija 13.45-14.30 13.45-14.45 13.45-14.30 13.45-14.45 12.45-13.45
MU4 6 KN gimnazija 14.30-15.30 14.45-15.45 14.45-16.00 13.45-15.00
Ulinskas Algirdas MU2 12 Šakių Varpas 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15 17.00-19.15
Šlėderienė Daiva PR2 8 Šakių JKSC

Šakių Varpas

 

15.30-17.45

18.00-20.15  

15.30-17.15

Linertas Laimis 4 Šakių JKSC 16.00-17.30 15.30-17.30
Vyšniauskas Stasius 8 Šakių”Žiburys” 14.00-17.00 14.00-17.00
Mozūraitienė Rima 5 Šakių”Žiburys” 15.00-17.30 15.00-17.30
Burkšaitis Antanas 6 Lukšiai 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00
Kajokaitė Laima 8 Šakių”Žiburys” 15.00-17.15 15.00-16.30 15.00-16.30 `
Ramanauskas Algis 8 JKSC(darželis) 18.00-20.15 18.00-19.30 11.00-13.15
Bagdanavičius Valentinas PR2 6 Šakių JKSC 17.30-19.00 17.30-19.00 17.30-19.00
Vasaitienė Rima 6 Šakių”Varpas” 15.45-18.00 14.45-17.00
Marčiulionis Aurelijus PR1 6 Šakių JKSC 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30
PR1 4 16.30-18.00 16.30-18.00
Beniulis Robertas PR1 6 Gelgaudiškis 18.00-19.30 18.00-19.30 18.00-19.30

 

Creampie