Vyrų krepšinio varžybos

ŠAKIŲ KREPŠINIO LYGOS

I-OJO 2015/2016 METŲ ČEMPIONATO TVARKARAŠTIS

Visa informacija: www.splitas.lt

Data: Pogrupis Laikas Susitinkančios komandos Vieta
2015-10-11 B 10:00 Trigada – Gelgaudiškis JKSC
2015-10-11 B 12:00 Gotlybiškiai – Valjona JKSC
2015-10-11 A 14:00 Splitas – Kriūkai JKSC
2015-10-11 A 16:00 Vožtuvai – Tauras JKSC
2015-10-17 B 10:00 Sparta – Valjona Varpas
2015-10-17 B 12:00 Trigada – Nova Varpas
2015-10-17 B 14:00 Gotlybiškiai – Kubiliai Varpas
2015-10-17 B 16:00 Spurtas – Gelgaudiškis Varpas
2015-10-18 A 10:00 Skydas – JKSC – Varpas JKSC
2015-10-18 A 12:00 Splitas – Tauras JKSC
2015-10-18 A 14:00 Vožtuvai – Laisvė JKSC
2015-10-18 A 16:00 Skveras – Kriūkai JKSC
2015-10-24 A 10:00 Skveras – JKSC-Varpas Varpas
2015-10-24 A 12:00 Splitas – Vožtuvai Varpas
2015-10-24 A 14:00 Skydas – Kriūkai Varpas
2015-10-24 A 16:00 Laisvė – Tauras Varpas
2015-10-25 B 10:00 Gotlybiškiai – Spurtas JKSC
2015-10-25 B 12:00 Trigada – Sparta JKSC
2015-10-25 B 14:00 Nova – Valjona JKSC
2015-10-25 B 16:00 Kubiliai – Gelgaudiškis JKSC
2015-11-07 A 10:00 Tauras – JKSC-Varpas Varpas
2015-11-07 A 12:00 Splitas – Skydas Varpas
2015-11-07 A 14:00 Laisvė – Skveras Varpas
2015-11-07 A 16:00 Vožtuvai – Kriūkai Varpas
2015-11-08 B 10:00 Trigada – Gotlybiškiai Varpas
2015-11-08 B 12:00 Sparta – Spurtas Varpas
2015-11-08 B 14:00 Nova – Kubiliai Varpas
2015-11-08 B 16:00 Valjona – Gelgaudiškis Varpas
2015-11-14 A 10:00 Vožtuvai – JKSC-Varpas Varpas
2015-11-14 A 12:00 Tauras – Kriūkai Varpas
2015-11-14 A 14:00 Splitas – Skveras Varpas
2015-11-14 A 16:00 Laisvė – Skydas Varpas
2015-11-15 B 10:00 Nova – Sparta Varpas
2015-11-15 B 12:00 Trigada – Valjona Varpas
2015-11-15 B 14:00 Kubiliai – Spurtas Varpas
2015-11-15 B 16:00 Gotlybiškiai – Gelgaudiškis Varpas
2015-11-21 B 10:00 Nova – Gotlybiškiai Varpas
2015-11-21 A 12:00 Laisvė – Kriūkai Varpas
2015-11-21 B 14:00 Sparta – Gelgaudiškis Varpas
2015-11-21 B 16:00 Valjona – Spurtas Varpas
2015-11-22 A 10:00 Splitas – JKSC-Varpas JKSC
2015-11-22 A 12:00 Tauras – Skydas JKSC
2015-11-22 B 14:00 Trigada – Kubiliai JKSC
2015-11-22 A 16:00 Vožtuvai – Skveras JKSC
2015-11-29 B 10:00 Nova – Gelgaudiškis JKSC
2015-11-29 B 12:00 Sparta – Gotlybiškiai JKSC
2015-11-29 B 14:00 Trigada – Spurtas JKSC
2015-11-29 B 16:00 Valjona – Kubiliai JKSC
2015-12-05 A 10:00 Laisvė – JKSC-Varpas Varpas
2015-12-05 A 12:00 Vožtuvai – Skydas Varpas
2015-12-05 B 14:00 Kubiliai – Sparta Varpas
2015-12-05 A 16:00 Tauras – Skveras Varpas
2015-12-06 A 10:00 JKSC – Varpas – Kriūkai Varpas
2015-12-06 A 12:00 Nova – Spurtas Varpas
2015-12-06 B 14:00 Skydas – Skveras Varpas
2015-12-06 A 16:00 Splitas – Laisvė Varpas
Creampie